بازدید از سائو بنتو برزیل

برزیل، بزرگ‌ترین کشور آمریکای جنوبی و میزبان تعدادی از مهم‌ترین کلان‌شهرهای دنیا است. اما این تازه ابتدای ماجرا است. کارناوال مشهور برزیل که هر سال برگزار می‌شود، یکی از مهم‌ترین و مشهورترین جاذبه‌های گردشگری دنیا است.

برچسب ها: برزیل , گردشگری , جاذبه های گردشگری برزیل , مکان‌های دیدنی برزیل , شهرهای زیبای برزیل ,

[ بازدید : 16 ]


ادامه مطلب

[ دوشنبه 30 اسفند 1395 ] 2:12 ] [ مرجان ]

[ ]

پارک ایبیراپوئرا

برزیل با طبیعت زیبا و منحصر بفرد بهانه ایست برای جشن گرفتن و شاد بودن و با تمامی وجود بخندند و روزگار را باخوشی و لبخند سر کنند،به نوعی زیبایی طبیعی در مردمان برزیل موثر است و این مجموعه زیبایی در طبیعت در روح و فکر و اندیشه این ملت تاثیر گذار بوده و سبب شادی وافر آنها گشته و هر گردشگری که پا به این سرزمین زیبا می گذارد دیگر نمی تواند آنرا فراموش نماید.

برچسب ها: برزیل , گردشگری , جاذبه های گردشگری برزیل , مکان‌های دیدنی برزیل , شهرهای زیبای برزیل ,

[ بازدید : 18 ]


ادامه مطلب

[ دوشنبه 30 اسفند 1395 ] 2:11 ] [ مرجان ]

[ ]

قلعه نورنبرگ

آلمان با برخورداری از ۶۲۵۰ موزه، ۳۶۶ سالن تئاتر، ۳۴ پارك مخصوص گذران اوقات فراغت؛ ۱۲۲ پارك طبیعی ـ ملی، ۱۹۰ هزار كیلومتر پیست پیاده‌روی و ۴۰ هزار كیلومتر پیست دوچرخه سواری یكی گردشگر پذیر‌ترین کشورهای جهان به حساب می‌آید. درک اهمیت رابطه تولید با نمایشگاه، این کشور را به بزرگ‌ترین کشور نمایشگاهی جهان و مقصدی مناسب برای سفر‌های کاری و تجاری تبدیل کرده است به نحوی که هر ساله ۳۷ شرکت آلمانی نمایشگاه‌های تخصصی محلی، منطقه‌ای و بین‌المللی را در مساحتی بالغ ‌بر ۶ میلیون متر مربع برگزار می‌کنند و همین امر باعث شده است که این کشور با سهم یازده درصدی از بازار جهانیِ سفرهای کاری، مقام اول را در «گردشگری کاری ـ تجاری» در اختیار داشته باشد.


برچسب ها: آلمان , گردشگری , جاذبه های گردشگری آلمان , مکان‌های دیدنی آلمان , شهرهای زیبای آلمان ,

[ بازدید : 13 ]


ادامه مطلب

[ شنبه 28 اسفند 1395 ] 21:13 ] [ مرجان ]

[ ]

موزه ملی ژرمنی

احتمالاً بسیاری افراد به تصور صنعتی بودن کشور آلمان، علاقه‌ی چندانی به بازدید از این کشور نداشته باشند اما وقت آن رسیده که چشم‌هایمان را بشوییم و جور دیگری نگاه کنیم. در حال حاضر آلمان توانسته خود را به‌عنوان مقصدی جذاب برای توریست‌ها معرفی کند و به‌عنوان یكی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری اروپا در سال‌های اخیر همواره از پیشتازان این صنعت باشد. طبق آخرین آمار‌ سازمان جهانی گردشگری (unwto)، آلمان هفتمین کشور پر بازدید جهان بوده و بالغ‌بر ۳۵ میلیون گردشگر بین‌المللی در سال ۲۰۱۵ تور آلمان را تجربه کرده‌اند؛ در این میان برلين، مونيخ، فرانکفورت، ماين و کلن جذاب‌ترين شهرها از نظر ميهمانان خارجی بوده‌اند.

برچسب ها: آلمان , گردشگری , جاذبه های گردشگری آلمان , مکان‌های دیدنی آلمان , شهرهای زیبای آلمان ,

[ بازدید : 11 ]


ادامه مطلب

[ شنبه 28 اسفند 1395 ] 21:12 ] [ مرجان ]

[ ]

کاخ کاترین یا دهکده تزارها، شکوه سن پترزبورگ

روسیه شامل 9 منطقه زمانی بوده و محدوده ی وسیعی از عوامل طبیعی را به هم متصل می کند. روسیه از شمال غربی تا جنوب شرقی با کشور های نروژ، فنلاند، لتونی، لیتوانی، لهستان، بلاروس، اوکراینی، گرجستان، آذربایجان، قزاقستان، چین، مغولستان و کره جنوبی هم مرز می باشد. و با ژاپن و امریکا دارای مرز دریایی می باشد. در این کشور بزرگترین رود اروپا بنام رود ولگا به طول 3531 کیلومتر جریان دارد.

برچسب ها: روسیه , گردشگری , جاذبه های گردشگری روسیه , مکان‌های دیدنی روسیه , شهرهای زیبای روسیه ,

[ بازدید : 12 ]


ادامه مطلب

[ شنبه 28 اسفند 1395 ] 2:05 ] [ مرجان ]

[ ]

کاخ کرملین کجاست؟

روسیه یکی از مقاصد گردشگری مورد علاقه‌ی علاقه‌مندان به سفر و جهان‌گردی است. چرا که تاریخ و فرهنگ و هنر و زندگی مدرن را به هم پیوند داده‌است. حتما شما هم با دیدن عکس‌های زیبا و دیدنی از جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر و بناهای تاریخی با شکوه روسیه، به این فکر افتاده اید که برای سفر به این کشور زیبا و تاریخی برنامه‌ریزی کنید.

برچسب ها: کاخ کرملین کجاست؟ , روسیه , گردشگری , جاذبه های گردشگری روسیه , مکان‌های دیدنی روسیه , شهرهای زیبای روسیه ,

[ بازدید : 13 ]


ادامه مطلب

[ شنبه 28 اسفند 1395 ] 2:03 ] [ مرجان ]

[ ]

باغ وحش ترانگو

زبان مردم استرالیا انگلیسی با گویش استرالیایی است و اختلاف بسیار کمی بین گویش مردم مناطق مختلف وجود دارد. زبانهایی مانند ژاپنی در بین مهاجران استرالیا کم و بیش رواج دارد.خط رایج در استرالیا انگلیسی است.


برچسب ها: استرالیا , گردشگری , جاذبه های گردشگری استرالیا , مکان‌های دیدنی استرالیا , شهرهای زیبای استرالیا ,

[ بازدید : 13 ]


ادامه مطلب

[ چهارشنبه 25 اسفند 1395 ] 17:03 ] [ مرجان ]

[ ]

منطقه پادشاهان صلیب سیدنی

استرالیا با مساحتی برابر ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع یکی از وسیعترین کشورهای دنیا ( رتبه ششم ) و با جمعیتی حدود 20 میلیون نفر در نیمکره جنوبی واقع است.استرالیا از شش ایالت و دو قلمرو ( قلمروها اختیارتی کمتر از ایالتها دارند ) تشکیل شده است.

برچسب ها: استرالیا , گردشگری , جاذبه های گردشگری استرالیا , مکان‌های دیدنی استرالیا , شهرهای زیبای استرالیا ,

[ بازدید : 17 ]


ادامه مطلب

[ چهارشنبه 25 اسفند 1395 ] 17:02 ] [ مرجان ]

[ ]

ساحلی زیبا بنام تولوم

فرهنگ مکزیک بازتابی از تاریخ این کشور و ترکیبی از فرهنگ‌های تمدن‌های پیش از ورود اسپانیایی‌ها و فرهنگ اسپانیا است. زمانی که مکزیک به یک کشور مستقل تبدیل شد به دنبال یک هویت ملی بود که تنها عنصر مشترک میان ساکنان تازه آن کاتولیک بودنشان بود. در آخرین ربع سده نوزدهم و دهه نخست سده بیستم یعنی در دوران پورفیریو دیاس با پیشرفت اقتصادی و آشتی همراه بود. از عناصر مهم فرهنگی مکزیک می‌توان به: رقص ماریاچی که رقصی سنتی است و در آن زنان جامه‌های رنگارنگ خود را همراه با ضرب‌آهنگ‌های شاد ماریاچی در هوا به جلو عقب می‌چرخانند. در این رقص دو نفره مردها دست خود را پشت کمر خود حلقه می‌کنند و زنان با حفظ فاصله‌ای محترمانه، در برابرشان دامن افشانی می‌کنند.


برچسب ها: مکزیک , گردشگری , جاذبه های گردشگری مکزیک , مکان‌های دیدنی مکزیک ,

[ بازدید : 14 ]


ادامه مطلب

[ دوشنبه 23 اسفند 1395 ] 15:56 ] [ مرجان ]

[ ]

پلایای شمالی ساحلی زیبا در مکزیک

۷۰ درصد مردم مکزیک از تبار مستیزو (دورگه سفیدپوست و سرخ‌پوست)، ۱۵ درصد سفیدپوست و ۹٫۸ درصد سرخ‌پوست هستند. ۸۲٫۷٪ مردم آن مسیحی کاتولیک و ۷٫۹ درصد پیرو دیگر شاخه‌های مسیحیت هستند.


برچسب ها: مکزیک , گردشگری , جاذبه های گردشگری مکزیک , مکان‌های دیدنی مکزیک ,

[ بازدید : 19 ]


ادامه مطلب

[ دوشنبه 23 اسفند 1395 ] 15:55 ] [ مرجان ]

[ ]

ساخت وبلاگ قیمت گوشت برزیلی سایت تفریحی خبری دستگاه کپی
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]